Lara Croft Relic Run Online

610 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Lara, babasının bıraktığı intihar notunu buldu. İntihar notu, babasının ölümünden önce keşfettiği hazine yerini kaydetti. Lara bunun çok önemli olduğunu düşünüyordu. Hazineyi tek başına bulmak için buraya gitmeye karar verdi ama çok tehlikeli bir yerdi ve hala denizin derinliklerinde Lara bunun için çok hazırlık yaptı. Fiziksel egzersizlerini güçlendirdi, dövüş becerilerini ve atış yöntemlerini öğrendi, ancak bu, denizin tehlikeleriyle başa çıkmak için yeterli değildi. Gelin ve Lara'nın gizemli su altı dünyasını keşfetmesine ve babasının bıraktığı hazineyi bulmasına yardım edin!

Nasıl Oynanır?:
Karakter hareketini kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın ve ateş etmek için tıklayın.


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir