Fairway Solitaire

541 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Fairway Solitaire, benzersiz bir temaya sahip, iyi cilalanmış bir golf solitaire oyunudur. Kurallar, altta gösterilen karttan bir yüksek veya düşük olan masadaki basit, net kartlardır. Basit kurallara rağmen, çeşitli özel kartlar nedeniyle oyun eğlenceli ve zorlu: su tehlikeleri, kum tuzakları, demir kartlar ve joker kartlar. 9 kursun her birini tamamlayabilir misin?

Nasıl Oynanır?:
Fairway Solitaire oynaması kolay basit bir oyundur Oyunun amacı masadan mümkün olduğunca çok kart temizlemektir. yapabilirsin


Oyun Kategorileri:

Casino

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir