Street Fighter - Sokak Dövüşçüleri

Bu oyun sitemizde toplam 1325 kez oynandı.
0 (0 Değerlendirme)
Açıklama:
Sokak Dövüşlerinin Kralı: Öfke Dövüşçüleri, bu Acuspunsa'daki geliştiriciden "Kung Fu Dövüşü"nün yeni devamı!
Kung Fu Dövüş oyun serisi, Efsanevi arcade dövüş serisi, yeni oyun planı ve oyun modu ile geri dönüyor! Şimdi android cihazla eğlenmek için ücretsiz klasik Dövüş arcade oyunları!
Sokak dövüşünün kral dövüşçüleri: Fury Fighters, klasik bir ücretsiz arcade Beat'em up dövüş oyunudur. Sokak dövüşü: Fury Fighters, orijinal Kung Fu Street Fighting deneyimini getiriyor. Gerçekçi fizik ve heyecan verici dövüş aksiyonu ile eğlenceli ve bağımlılık yapan beat'em'up oyunu. Boks, karate, kungfu, güreş, en yeni atari oyunlarını tamamen ücretsiz birleştirir! Pürüzsüz kontroller deneyimi ile rakiplerinizi yenmek için harika gösteriler ve darbeler gerçekleştirebilirsiniz.
Sokak dövüşünün kral dövüşçüleri: Fury Fighters, size tatlı bir arcade nostaljisi sunuyor. Bu bağımlılık yaratan, kullanımı kolay, eski tarz atari FTG oyununda kendinize sorun.
Sokak dövüşünün kral dövüşçüleri: Fury King Fighters, en heyecan verici ve heyecan verici sokak dövüşü oyunu olan muhteşem sahnelere, harika kombinasyonlara ve muhteşem özel becerilere sahiptir! Onurunuzu kazanmanıza yardımcı olacak birçok sahne! Dayanıklılığınızı göstermeniz gereken bu süper sokak dövüşü oyunu!
Sokak dövüşünün kral dövüşçüleri olun! Sokak dövüşlerinin tadını çıkarın ve eğlenin!

Nasıl Oynanır?:
*oklar*
*z* = yumruk
*x* = tekme


Kategoriler:

Yorumlar

Benzer Oyunlar

×

Report Game