Altın Avcısı

Bu oyun sitemizde toplam 759 kez oynandı.
0 (0 Değerlendirme)
Açıklama:
Bu klasik Altın Avcısı oyununda tam olarak Indiana Jones değil, ama yine de kendinizi renkli blokları yok etmek için atmanız gereken kazma ile donatılmış eski bir Altın madeninde bulursunuz. Bu, muhteşem bir aksiyon kahramanı arkeoloji profesörü olmanın bir sonraki en iyi adımıdır.

Amaç altın blokları yok etmektir, çünkü sadece onlar para kazanacaktır. Çıkarmak için 2 veya daha fazla blok bağlayın. En iyi şekilde yararlanabilmek için tüm normal kayalardan kurtulmanız gerekir. Birbirine olabildiğince çok altın blok almak için diğer blokları akıllıca çıkarın. Daha sonra daha fazla para kazanacaksınız.

Altın Avcısı, sınırsız seviyelere sahip bir Connect 3 oyunudur. Yani, oynayabileceğiniz süre yalnızca maç 3 becerilerinizle sınırlıdır. Ve bu konuda sizin açınızdan. Altın saldırısı yüzünden ilk el konan kişi siz olmazsınız! Değerli bir Gold Madenci misiniz?

Nasıl Oynanır?:
Altın Madende, aynı renkteki en az iki bitişik bloğa vurarak blokları yok etmeniz gerekir. Bunu yapmak için yok etmek istediğiniz bloğa tıklamanız yeterli.


Kategoriler:

Yorumlar

Benzer Oyunlar

×

Report Game