Hava Saldırıları

Bu oyun sitemizde toplam 672 kez oynandı.
0 (0 Değerlendirme)
Açıklama:
Power of the Supreme'i uygulamak için hava saldırısı sırasında düşmanlarla savaşmanın zamanı geldi! Sayısız uçak, savaşmak için uzay gemileri, silahlarla fırlatıp fırlatıp savaş uçağınızdan füzeler! Kısa koşma ve tabancada. The Sky, ateşli tütsüler ve yüksek teknoloji ürünü füzelerle doludur ve bu da yıkıcı bir aero saldırısına neden olur. Oyunda ilerledikçe, hava gücünün gerçek hislerini sergileyen çevre daha da güçleniyor.

Arcade Games Free, 1945 Air Force oyununu size getiriyor. Bu oyun, en sevdiğiniz retro uçak ile ayakta kalan düşmanlarınızı alt ederken adrenalin dolu bir deneyim için gereken her şeye sahip! Oyun sırasında hemen savaşa girecek birçok farklı uçağa ve tekrar tekrar oynamaya değer görevler içeriyor! Yüksek kaliteli grafikler, özgün ses efektleri ve amfi; bağımlılık yaratan müzik, günlük rutininizin bir parçası haline gelecek (veya belki de öyle değil!).
Bu 1945 ve 2. Dünya Savaşı sona erdi. Ancak yeni bir savaş yeni başlıyor. Bu sefer gökyüzüne çıktı, havada ülkeniz için savaşıyorsunuz! Savaş yetkinizi uygulamak için mücadele etme gücüne sahip oldunuz. Bütün silahlarınızı önlerinde görecek tüm düşmanlarda kullanma hakkına sahip olun. Bunların bazıları 1945 askeri uçak uçağında uçuyor, bazıları ise 1945 uzaylı uzay gemisinde uçuyor olabilir.

Bu düşmanlar topraklarımızı fethetmek istiyor ve onları gerekli her şekilde geri tutmamız gerekiyor. Kendi silahınızla ateşleriyle savaşıyorsunuz, ama onların özel yeteneklerine dikkat edin; elinizden daha yüksek bir hızla ateş edebilir, hatta silahlarınızın ayak uydurabileceğinden daha hızlı hareket edebilirsiniz!

Air War 1945, ücretsiz oyunlar, uçaklar, uçuş simülatörleri veya bir uçak shooter ile ilgili bir hava kuvvetleri arcade oyunudur. 1945 oyun, oyuncunun hem 1945 hem de 1945 sonrası ortamlarda pilot olarak kullanabildiği birden fazla seviyeden ve uçaktan oluşur. Air War 1945'de ayrıca Sky f gibi farklı yeteneklere sahip düşmanlar da var

Nasıl Oynanır?:
Fare


Kategoriler:

Yorumlar

Benzer Oyunlar

×

Report Game