Wheely 8

524 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Wheely, kız arkadaşı Jolie ile çıktı. Pikniğe gitmeye karar verdiler. Aniden arkalarına bir UFO inene kadar harika zaman geçirdiler. İçeride kaybolmuş ve gezegenlerini bulmak için yardıma ihtiyacı olan uzaylılar vardı. Wheely, gezegenlerinin haritasını bulmak için macerasına atılır.

Nasıl Oynanır?:
Etkileşimde bulunmak ve Wheely'yi hareket ettirmek için sahnedeki nesnelere tıklayın.


Oyun Kategorileri:

Bulmaca Macera Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir