Kızlar İçin Süper Yıldız Giydirme

534 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Fashion Superstar Dress Up, moda dünyasında benzersiz bir maceradır. En sevdiğin süper yıldızları giydir. Onları kırmızı halı, en havalı partiler, film ödülleri, tarihler ve fotoğraf çekimleri için giydirebilirsiniz. Kendine benzeyen avatarınızı oluşturun ve en sevdiğiniz görünümü karıştırıp eşleştirerek kendi kişisel stilistiniz olun. Her durum için seçebileceğiniz geniş giysi ve aksesuar koleksiyonu. Avatar ve kıyafetler için milyarlarca kombinasyon. Moda Süper Yıldızı Giydirme Oyna: • Avatar oluşturucusuyla kendi oyuncak bebeklerini tasarla veya giydirmek için süper yıldız karakterlerinden birini seç. • Üzerine tıklayarak bir kategori seçin ve ardından bu kategoriden karakterinize koymak için kıyafet ve aksesuarlar seçin.

Nasıl Oynanır?:
Fareniz veya mobil cihazınızla


Oyun Kategorileri:

Kız Oyunları Makyaj

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir