Solitaire Çiftliği: Mevsimler

Bu oyun sitemizde toplam 608 kez oynandı.
5.0 (1 Değerlendirme)
Açıklama:
Solitaire Farm: Seasons, ülke hayatının güzelliğinin tadını çıkarırken beyninizi farklı bir zedeyle birlikte farklı bulmacalarla eğitmenizi sağlayan klasik bir oyun!

Tri Peaks Solitaire, Pyramid Solitaire, Freecell Solitaire, Spider Solitaire ve Klondyke Solitaire gibi Klasik Solitaire kart oyunlarını seviyor musunuz, yoksa ücretsiz kart oyunlarını yeni mi seviyorsunuz? Her iki durumda da Solitaire Farm: Seasons'da yolculuğunuz beyniniz için mükemmel bir bulmaca oyunu olacak!

Solitaire Çiftliği'nin ÖNE ÇIKAN ÖZELLIKLERI: Sezonlar

Çok seviyor, Plant ve amp; çiftlik ürünlerini yele!

2000'den fazla farklı Solitaire seviyesi!

PHs heyecan verici oyun modları ve günlük görevler!

Daha önce hiç Solitaire veya kart oyunu oynamadım mı? Endişelenmeyin! Bir kart çekme öğreticisini tamamlayın ve bu üç pik kart oyununu birkaç dakika içinde nasıl oynayacağınızı öğrenin! Oyun, uzaktaki ülkeleri, egzotik bitkileri, güzel manzaraları ve harika mekanları evinizin rahatlığında keşfederken beyninizi eğitmenize ve IQ'nuzu artırmanıza yardımcı olacak!

Nasıl Oynanır?:
Solitaire Çiftliği: Seasons - Kart Oyunu kolay oynanır! Kart çekme öğreticisini tamamlayın ve bu oyun hipotam üçlü kart oyununu nasıl oynayacağınızı öğrenin! Herkesin kendi çiftliklerinde oynayabilecekleri günlük ve ücretsiz bir kart oyunu! Klondike, Spider, FreeCell ve Pyramid Solitaire hayranları ne bekliyorsunuz?


Kategoriler:

Yorumlar

Benzer Oyunlar

×

Report Game