Rocket Punch 2 Online

Bu oyun sitemizde toplam 846 kez oynandı.
0 (0 Değerlendirme)
Açıklama:
Muhteşem eşsiz gücü ile dünyaya yerleşmiş tüm düşmanları kurtarmak için muhteşem bir kahraman geliyor !! Rocket Punch 2 Online, yolunuza çıkan tüm hedefleri ortadan kaldırmak için roket yumruğunuzu fırlatarak güçlerinizi kullanabileceğiniz eğlenceli yeni bir oyundur. Küçük çöp adamların roket yumruklarının yörüngesini çizmesine ve böylece tüm düşmanları ortadan kaldırmasına yardım edin. Şimdi bu yeni özel oyunu kiz10.com'da tamamen ücretsiz olarak oynayın ve gündelik aksiyon dolu bir maceranın tadını çıkarın.

Daha önce hiç olmadığı gibi iniş yaparsın! Düşmanları vur ve onları yok et! Şaşırtıcı zorlukları çözün. Çevrenize bir bakın, mevcut silahlardan yararlanın, böylece düşmanlarınızı aynı anda öldürebilirsiniz. Duvarı kırın, zemini kazın, bombayı patlatın, düşmanları yenmek için elinizden geleni yapın.
Meer over deze brontekstBrontekst vereist voor aanvullende vertaalinformatie

Nasıl Oynanır?:
Oyunun amacı, oyunun her biri daha karmaşık ve olağanüstü eğlenceli olan 50 seviyesini tamamlamaktır. Yeni avatar ve farklı roket yumruklarının kilidini açmak için birçok puan biriktirebilirsiniz. Düşmanları vurmak için farklı seçimlerin yörüngesini çizin.


Kategoriler:

Yorumlar

Benzer Oyunlar

×

Report Game