Pastanem

Bu oyun sitemizde toplam 755 kez oynandı.
0 (0 Değerlendirme)
Açıklama:
** Tüm pişirme oyunlarını sevenler ve yemek pişirmeye hevesli aşçılar için heyecan verici haberler - Cake Shop: Bakery Chef Story ile artık mobil pasta fırınınızı açabilir ve sadık müşterileriniz için lezzetli vanilyalı, çikolatalı veya çilekli kekler yapıp süslerken dünyayı dolaşabilirsiniz! Muhteşem pastalarınızın üzerine harika renkli fiyonklar, kalpler, sprinkles veya meyve parçaları ekleyin ve lezzetli tatlıları pişirip servis ederken eğlenin! **

Özellikleri :

* İlerledikçe daha da zorlaşan 60 farklı pasta yapma seviyesi!
* Çok sayıda açılabilir dekoratif unsur! Kek pişirin, en iyi pasta şefi gibi süsleyin ve mobil mutfağınızı geliştirmek için para kazanın!
* Farklı ilginç müşteriler - okul çocuklarından büyükannelere kadar herkes harika pasta tatlılarınızı sever! Farklı renklerde kalp veya yıldız şeklinde pastalar yapın ve daha fazla jeton ve seviye geçmek için bunları sipariş ettiğiniz şekilde süsleyin!
* Mutfak tamir oyunları: Gerçek bir pastanede olduğu gibi, pasta pişirme aletlerinizde bir şeyler ters gidebilir! Kırık bir fırını tamir edin, çatlamış kaseleri onarın ve ihtiyacınız olan tüm pişirme malzemelerine her zaman sahip olduğunuzdan emin olun!
* Pasta yapımında profesyonel olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Kategoriler:

Yorumlar

Benzer Oyunlar

×

Report Game