Dağ Tırmanışı 4x4 : Offroad Araba Sürücüsü

512 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Dağ Tırmanışı 4x4 : Offroad Car Drive, arazi aracı ile engelleri aşarak tepelere tırmanmanız gereken gerçekçi bir simülasyon ve yarış oyunudur. Etapta yolunuza çıkan tüm paraları toplayarak en kısa sürede tepeye ulaşmalı ve etabı başarıyla tamamlamalısınız. Tepeye ulaşmaya çalışırken uçurumdan düşmemek ve bir engelle karşılaşmamak için elinizden geleni yapmalısınız. Zorluklara ve birbirinden farklı özelliklere sahip bölümleriyle sürekli güncellenen bu oyunun bağımlısı olacaksınız. ÖZELLİKLER : - Fizik yasalarının tamamen hakim olduğu bir ortam! Arabalar gitmelerini istediğiniz yere gider ve ne yapmalarını istiyorsanız onu yapın. - Birbirinden farklı teknik ve donanım özelliklerine sahip 5 farklı model araba (sürekli yeni arabalar ekleniyor) - Arabaların yol tutuş, motor ve fren gibi bazı özelliklerini değiştirme, - Arabaların rengini, jantını ve görünümünü değiştirme şansı - Yüksek kaliteli ve sürekli değişen çevre modelleri. - Hiç sıkıcı olmayan bağımlılık yapan bölümler - Yeni bölümlerle gelen farklı aksiyonlar - Her 15 günde bir yeni eklenen bölümler NASIL OYNANIR? - Lütfen arabayı kontrol etmek için en uygun yöntemi seçin. Size en uygun sürüş türünü seçebilir veya Ayarlar bölümünde cihazınızın sensörünü ayarlayabilirsiniz. Direksiyonu kontrol etmekte zorlanıyorsanız direksiyon hassasiyetini ayarlamayı unutmayınız. - Aracınız engelleri aşamıyorsa veya yeterince hızlı değilse, yükseltme satın almaya çalışın. Güncellemeler yeterli değilse, yeni bir araba satın almanız gerekir. - Madeni paralarınız biterse, "video izle, jeton kazan" butonuna dokunarak veya daha önce oynadığınız bölümleri tekrar oynayarak jeton kazanabilirsiniz. - Engelleri aşmaya çalışırken farklı yöntemler geliştirmeye çalışın çünkü arabalar fizik kanunlarına göre hareket eder. Aynı yöntemi tekrar tekrar deneyerek farklı sonuçlar almayı beklemeyin.

Nasıl Oynanır?:
Klavye Kontrolleri


Oyun Kategorileri:

Strateji Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir