J.O.K.E.R IV

462 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Oyun özellikleri:
- Mutlak hareket özgürlüğüne sahip 3D açık dünya nişancı. Kesinlikle her şey kontrolünüz altında
- Gerçekçi HD grafikler ve yüksek kaliteli 3D modeller. Memnun kalacaksınız!
- Asla unutamayacağınız harika dramatik aksiyon görevleri
- Her zevke uygun makineler! Spor arabalar, jipler, eski klasikler - ne istersen onu seç. Arabalar çalınabilir, en iyi araba hırsızı olabilir veya bir dükkandan satın alınabilir
- Sokak yarışında yan görevler yapın ve adadaki en iyi yarış arabası sürücüsü olun!
- Kendinizi tepeden tırnağa silahlandırın ve profesyonel bir paralı asker olun. Silahlı sözleşmeler ve soygunlar yapın, parayı çete üyeleri arasında bölün ya da her şeyi kendinize atayın! Oyuncuya siz karar verin!

Nasıl Oynanır?:
* 12 * = silah değiştir
* fare * = bak, ateş et, nişan al, silah değiştir
* boşluk * = atlama
* E * = otur veya arabadan çık
* WASD * = hareket et veya sür
* P * = duraklatma
* vites * = arka ayna
* V * = araba kamerasını değiştir
* U * = açık paraşüt


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Strateji

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir