Heroball Maceraları

618 kez oynandı

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Oyunweb.com'a özel bu yeni oyunla yeni bir macera zamanı ama şimdi küresel bir macera !! şimdi oyna Heroball Adventures, diğer herhangi bir normal günde, küçük kırmızı heroball en sakin şekilde dinlenirken, arkadaşlarının garip bir makine tarafından kaçırıldığı, ancak neyse ki yardımınızı aldıkları eğlenceli bir oyundur

Nasıl Oynanır?:
Küçük kırmızı topu kontrol edin ve farklı yerlerde mahsur kalan tüm arkadaşlarını kurtarın. Engelleri hareket ettirmek, zıplamak ve kaçmak için klavye oklarını kullanın.
Yıldızları toplayın ve yeni topların kilidini açın. Yeni oyun modlarının kilidini açmak için olabildiğince çok arkadaşınızı kurtarın ve tüm seviyeleri tamamlayın !!


Oyun Kategorileri:

Beceri Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir