Uçuş Simülatörü C130 Eğitimi

432 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Uçuş Simülatörü C130 Eğitimi, sizi efsanevi askeri nakliye ve C130 savaş uçağının kokpitine yerleştiriyor. Tüm zamanların en önemli savaş uçaklarından birini kontrol etmeyi öğrenecek ve ardından sadece pilotluk becerilerinizle sizi geçmek için yoğun ve riskli görevlere çıkacaksınız! Bu uçuş simülatörü oyunları özellikleri son derece ayrıntılı ve doğru uçuyor. Bu devasa ve etkileyici savaş uçaklarından birini gerçekten uçuruyormuş gibi hissedeceksiniz!

Nasıl Oynanır?:
* WASD * = hareket
* QE * = Sapma
* F * = Hava Araları
* G * = İniş Takımları
* boşluk * = İtkiyi Artır


Oyun Kategorileri:

3D Aksiyon Strateji

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir