City Apocalypse 3D Of Zombie Crowd

361 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Hepiniz bir zombi kıyametine hazır mısınız? Kaçın, arayın ve & ölümsüz zombileri ortadan kaldırın. Zombi klanınızı oluşturun & kendini aktif tut yoksa bu tehlikeli zombiler seni kirletir. TALE: Şehrinizi ele geçiren korkunç zombilerin mükemmel bir grup savaşı olan World War Z'de olduğunuzu hayal edin. Kalabalık şeritlerden geçen ve ayrıca yıkılmış bir barajdan geçen bir nehir gibi köşelerde çarpışan büyük bir zombi sürüsünü görebilirsiniz. Şimdi, henüz bir zombi üreticisi olmanıza yardım edemezsiniz. Klanınızı oluşturun, sonsuza kadar bağlı kalın ve savaşın & hayatını kurtarmak için yüzlerce zombiyi katlet. Bu harika zombi oyunlarında zombi saldırılarıyla onlardan kurtulmak senin elinde! Bu Zombie Crowd: City Runner War, sizi arzulayan anlamsız zombilerin savaş alanıdır. Oyundaki amaç, olabildiğince çok insana saldırmak ve en büyük grup savaşında korkusuzca savaşmaktır. Acımasızca savaşan zombilerin kalabalık savaşına kendinizi kaptırın. Hayatta kalanları ellerinizle yakalayın, dişleriyle ısırın ve onları enfekte edin. Onları zombilere dönüştürmenin tek yolu bu.

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir