Kanyon Raftingi

597 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Çok büyülü bir adada farklı yollar ve evler inşa etmeyi hiç hayal ettiniz mi? Canyon Rafting oyununda hayaliniz gerçek olacak. Fikrinizi ve yaratıcılığınızı dağıtın, evleri ve adaları doğru şekilde birbirine bağlayabilir misiniz? Nehir boyunca aşağıya doğru ilerlemeye devam edin ve şelalelerle karşılaşacaksınız. Yüksekliği kontrol etmeli, düşmeleri önlemeli, bilgeliğini kullanmalı, hadi ve kendin daha güçlü olmalısın.

Nasıl Oynanır?:
Oynamak için tıklayın.


Oyun Kategorileri:

Beceri Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir