Blackpink K-pop Macerası

548 kez oynandı

0% (0/1)
Oyun Hakkında:
K-pop, Güney Kore'ye özgü bir müzik türüdür. K-pop gruplarının üyeleri genellikle solist olarak değil, yüce kelime idol tarafından anılır. İşin gerçeği, K-pop kültürünün mutlak mükemmellik gerektirmesidir: temiz vokaller, cilalı koreografi, Güney Kore güzelliğinin standartlarına uygun görünüm, uygun kostümler ve aksesuarlar. Blackpink grubunun idolleriyle tanışın. Onlara sahnede performans göstermeleri için çarpıcı görünümler verin ve sanatçılar için gösterişli makyajı unutmayın. Zevk almak!

Nasıl Oynanır?:
Sol fare düğmesi veya dokunma


Oyun Kategorileri:

Kız Oyunları Makyaj

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir