Bilyalı Eklemli Bebek Oluşturucu - Baştan Yaratma Oyunu

218 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kendi güzel ve özel BJD bebeğinizi yaratın! Sevimli bir karakter giydirin ve onu cihazınıza sevimli duvar kağıdı olarak kaydedin. Bir BJD bebeği istediğiniz tarzda tasarlayabilirsiniz. Bebeğiniz için en sevdiğiniz duruşu seçin ve görünümünü mükemmel bir saç modeli, ifade, renkli gözlerle tamamlayın. Kıyafetine uygun aksesuarlar ekleyin!

Nasıl Oynanır?:
fare


Oyun Kategorileri:

Kız Oyunları Kuaför Makyaj

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir