Bebek Cathy Bölüm 13: Büyükanne Evi

590 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Baby Cathy Ep 13: Granny House sevimli bir gündelik oyundur. Cathy, yaz tatilinden sonra büyükannesinden başka eserler öğrenebileceği büyükannesinin evine geldi. Yemek pişirmek, süslemek, dikiş dikmek ve giyinmek gibi birçok şeyde büyükannesine yardım etmek istiyor. Bu nedenle, tüm görevlerinde ona yardım etmeniz gerekiyor. Örneğin, kurabiyeleri pişirmek istiyorsa, malzemeleri doğru oranlarda bulması ve karıştırması için ona yardım etmeniz gerekiyor. Bu geziyi bebeğimiz Cathy için unutulmaz kılmak ister misiniz?

Nasıl Oynanır?:
Kontrol etmek için tıklayın. Kontrol etmek için dokunun.


Oyun Kategorileri:

Çocuk Bebek Beceri Kız Oyunları

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir